Pravidla - označování nemovitostí

o způsobu použití a umístění čísel a názvů k označení budov, ulic a jiných veřejných prostranství, o postupu a oznamování přidělení a dokladech potřebných k přidělení čísel.

Soubory ke stažení

19.06.2012   Ing. Přemysl Hofman

Komentáře

odpovědět 18.08.2012 15:17 xx
Tak nevím. Asi nás ve škole učili něco špatně. . . . . na obecní vývěsce vedle stánku je na plakátu napsáno občané, kteří si nevyzvedly a nezaplatily. V podstatě v celém "upozornění" o popisných číslech jsou chyby v minulém příčestí. Nebo je správně ty občané nevyzvedly ? . . . . . Já to beru, že ti občané nevyzvedli a nezaplatili.
odpovědět 10.06.2015 11:23 občan
Ať už rada obce vydala jakýkoliv dokument, měl by být zveřejněn v elektronické podobě v plné šíři. Marně hledám přílohu dokumentu. V dokumentu není uvedeno číslo usnesení rady obce, pokud rada vyslovila souhlas, mělo by se toto odrazit v jejím usnesení. . Pokud chce obec sankcionovat nedodržení povinností občana a uvádí odkazy na zákony, měl by si tvůrce předpisu tyto zákony také přečíst. V Čl. VIII, odst. 1 je uveden odkaz na § 47, odstavec 1 zák. o přestupcích špatně, správně má být § 47b, písm. a)b)c) a sankce není 5. 000 ale 10. 000. Dotaz: jak obec pokročila v označování ulic a jestli využila sankcí za nedodržení povinnosti občanů. Prosím taky o zveřejnění rozpočtu obce na rok 2015, chybí i roky minulé, mimo jiné. . . Děkuji JZ

Vložit komentář

Jsou zakázané jakékoliv vulgární či rasistické výrazy, reklamy apod.
Takové komentáře budou správcem odstraněny.
*
*
napište prosím číslovkou devět :