Relax-Sport park POND

 

BMX HEŘMANIA JAM 2013

video

BMX HEŘMANIA JAM 2013

pozvánka

BMX HEŘMANIA JAM 2012

Official Video

Official Trailer

 

foto I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto I.

foto II.

video

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportovně relaxační areál Vám umožní sportovní vyžití, popř. relaxaci v příjemném novém prostředí sportovního areálu kde najdete:
- bike park
- in-line dráhu
- dětské hřiště
- víceúčelové hřiště na míčové hry
 

Bike park

 Dětské hřiště

Soubory ke stažení

11.09.2013   Ing. Přemysl Hofman

Komentáře

odpovědět 21.06.2012 16:36 Černeková Kateřina
Dobrý den. Chtěla bych upozornit - a určitě nejsem jediná_ na jeden nedostatek jinak krásného dětského hřiště. Mám dvě děti (4roky a 1rok), když vezmu děti na hřiště a venku je sluníčko, tak tam vydržíme max. hodinku a jsme spálení. Je moc špatné, že se nemáme kde schovat před žhnoucím sluncem. Jistě mi dáte za pravdu, že zdravé to rozhodně není. A příjemné taky ne. Pokud by to bylo jen trochu možné, přimlouvala bych se za zbudování pergoly nebo jiného přístřešku přímo v dětském hřišti s ohledem na postavení slunce. Vím, že jeden tam již stojí. Jenže je příliš daleko od houpaček a skluzavek, takže když vezmu mladší do stínu, tak starší potřebuje s něčím pomoci nebo asistenci a já - stejně jako jiné matky - lítám sem tam. A místo pohody s dětma je to jen stres. Jediná další varianta je smažit se na sluníčku. S pozdravem Černeková Kateřina
odpovědět 19.01.2020 19:51 Marek Kořán
Dobrý den. Chtěl bych navrhnout jeden nápad který si myslím že by mohl být uskutečněný. Tedy na místě bývalého bike parku dnes nic není, jen U rampa a 2 vyrobené překážky od kluků. Myslím že by si to zasloužilo nějaký pořádnější skatepark a nemyslí si to jen mladí kluci ale i spousta rodičů a dalších. Všichni se pak diví když někdo jezdí tam kde by se nemělo a akorát tak dochází ke zbytečným problémům. Ovšem chápu že nějaký vyleštěný betonový skatepark stojí spousta peněz a nic takového drahého nechceme. Určitě by stačilo něco jednoduššího dřevěného nebo něco takového. Na výstavě by se spoustu lidí podílelo a klidně i na samotném designu skateparku. A jak znám skateboardovou komunitu z Plzeňska tak by se zde scházelo hodně lidí a třeba by se uskutečňovali různé akce. Děkuji s Pozdravem Marek Kořán.

Vložit komentář

Jsou zakázané jakékoliv vulgární či rasistické výrazy, reklamy apod.
Takové komentáře budou správcem odstraněny.
*
*
napište prosím číslovkou devět :