Napsali o nás

článek z Plzeňského deníku z 28.4.2014

28.04.2014   Ing. Přemysl Hofman

Komentáře

odpovědět 04.05.2014 20:07 Petr Bulín
Opravdu pěkný článek, trošku připomíná 50. léta minulého století. Tenkrát soudruzi také budovali, aniž by šlápli vedle. . . Obzvlášť pasáž o zelených plochách, připomínající lázeňské parky je vskutku legrační.
odpovědět 11.05.2014 23:09 Radek Lukáč
Je s podivem, že se zde objevuje nejvíc komentářů od lidí, kteří toho pro obec nikdy moc neudělali, akcí (třeba úklidu obce, když se tak zabývají ekologií) se neúčastní, nikdy nebyli vidět ani na zasedání OZ a nemají ponětí o práci vedení obce. Ale vím, že je o dost jednodušší kritizovat, než něco vymyslet, udělat a poté za to nést odpovědnost. Těm, co se nebojí pochválit, mnohokrát děkuji. Dík patří také všem, co nám jakkoli pomáhají. Věřím, že obec společnými silami ještě vylepšíme a třeba to tady časem bude vypadat jako v lázních.
odpovědět 12.05.2014 19:01 Petr Bulín
Až nadejde ten správný čas i já obci přispěji. . . Je jen škoda, že jakýkoliv názor, jímž vás člověk nechválí, berete trošku jako útok proti vaší osobě. Myslím, že byste měl naopak zavést rubriku typu:" Co děláme špatně?" To abyste se dozvěděl skutečné názory občanů. Samozřejmě bez zášti jedněch vůči druhým.
odpovědět 15.05.2014 10:13 Karel Neckář
Važený pane Bulíne, přestože nejsem zastánce vyjadřování názorů formou diskuzí na web stránkách, musím zde reagovat. Po přečtení Vašich příspěvků cítím jistou formu útoku právě z Vaší strany. Reakce na článek, kterým pisatelé vyjádřili svůj skutečný názor, mi přijde poněkud trapná a to hlavně z pohledu, že v dalším příspěvku píšete o zášti. Pokud máte jiný názor na dění v obci, proč se nepřijdete osobně vyjádřit na zasedání obecního zastupitelstva? Povědět zastupitelům osobně, co se Vám nelíbí a co by jste Vy udělal lépe? To je totiž místo, kde občané mohou vyjádřit svůj názor k atuálním problémům. Proto si myslím, že nějaká rubrika o tom, co kdo dělá špatně nemá absolutně význam. Všichni zastupitelé obce jsou otevřeni vyslechnout si názory všech občanů a zaujmout k těmto názorům stanovisko a to i přes to, že nejsou názory a poznámky pochvalné. Osobně jsem přesvědčen, že pro dobrou práci je kritika důležitá a potřebná. Ale kritické názory musí být založené na pádných a faktických argumentech a ne jen na domněnkách a mylných představách! Otázka na závěr - Pokud Vám článek otištěný v novinách připomíná 50. léta minulého století, co Vám připomíná anonymní psaní pseudobásní, popřípadě anonymní rozšiřování "rádobyplakátů"?
odpovědět 17.05.2014 14:55 Petr Bulín
Děkuji za váš příspěvek. V lecčems máte dokonce i pravdu. Můj lehce nestandartní způsob kritiky měl ale vždy nějakou příčinu. . . Pokusím se vše sepsat a třeba se v dohledné době uvidíme.
odpovědět 26.05.2014 20:56 Zdeňka Lucáková
I mně to nedá, abych nereagovala. Nějak jsem nepochopila pana Bulína a jeho narážky. Co přesně Vám vlastně vadí? Že to v naší obci konečně nějak vypadá? Že si naše děti mají kde hrát? Že je naše obec vidět i v novinách a televizi? Že se život v Heřmance zlepšuje? Já si nemohu vynachválit vedení obce a jejich práci. Vypadá to tu krásně. Za svůj život si tu nepamatuji větší aktivitu a zvelebování než v posledních letech. Kritika je sice zdravá, ale opodstatněná kritika a ne hloupá kritika. Takže za mě, jen tak dál pane starosto :-). Já jsem nadšená a žiju tu ráda :-)

Vložit komentář

Jsou zakázané jakékoliv vulgární či rasistické výrazy, reklamy apod.
Takové komentáře budou správcem odstraněny.
*
*
napište prosím číslovkou sedmdesát sedm :