Investiční akce v obci

Rekonstrukce Revoluční ul. - etapa 1.A

Chtěli bychom Vám představit další investiční projekt s názvem „Rekonstrukce Revoluční ul. - etapa 1.A"
Po započetí rekonstrukce železničního přejezdu, kterou financuje Správa železniční dopravní cesty, byla zahájena rekonstrukce Revoluční ul. od sportovního areálu POND až k zmíněnému železničnímu přejezdu. Jedná se o sdruženou investici Obce Heřmanova Huť a Plzeňského kraje. Na tuto akci jsme po značném úsilí získali dotaci ze Státního fondu dopraví infrastruktury. Jedná se o vybudování chodníků, parkovacích stání, osvětlení a obnovu zeleně podél zmíněné komunikace, která bude též rekonstruována.
Protože se jedná o poměrně rozsáhlou rekonstrukci, bylo třeba dořešit i problematické odpady přilehlých budov, zajistit kvalitní odvodnění včetně rekonstrukce protipovodňových opatření, které nebyly v roce 2004 provedeny v souladu s projektovou dokumentací. Tímto nám vznikly další nepředpokládané technické a finanční náklady.
Celá akce by za příznivých povětrnostních podmínek měla být dokončena do konce listopadu.
Prosíme tedy všechny občany o trpělivost a shovívavost.

23.09.2013   Ing. Přemysl Hofman

Komentáře

odpovědět 24.09.2013 14:25 HH
Dobrý den, to jste mne překvapili. Domníval jsem se, že se buduje již dlouho očekávaný vodovodní řád či kanalizace.
odpovědět 24.09.2013 16:24 HH
Tady u nás v HH se buduje jen to, co pokládá náš milý starosta za důležité, ale že se koupeme, vaříme a pereme v dost špatné chlórované vodě, to mu vůbec nevadí, hlavně že budem mít chodníky, parkoviště a zeleň v podobě tůjí
odpovědět 25.09.2013 21:05 H.H.
Přesně tak dělá se pouze to co je vidět! I když je pravda, že chodníky jsou za potřebí hlavně k PONDU.
odpovědět 25.09.2013 22:43 BB
Je s podivem, že dospělý člověk neví, od koho kupuje vodu a kde si má tedy stěžovat. Až si z obchodu přinesete nahnilé ovoce, napište na stránky obce nebo FB stížnost na starostu, určitě za to může on! Nevím, jestli žiju v jiné obci než vy, ale u nás máme jinou (novou) zeleň než túje. A jedno nepochopím. Jak se má v obci dělat něco, co není vidět?
odpovědět 24.09.2013 18:36 Katka
Tady si pořád jen každý stěžuje, že starosta dělá tohle špatně a tohle také není důležité atd. . Ale uvědomily jste si, že alespoň něco dělá a myslím, že to špatné věci nejsou, snaží se , aby to v obci vypadalo hezky. A že zase nechal porazit nějaké stromy???? Pořád remcáte, že nemáte kde zaparkovat svoje plechové miláčky, no tak vám udělá parkoviště a nějaké stromy to odnesou, ale vždyť se vysadí nové. A co se týká špatně chlorované vody??? Za to nemůže starosta, stěžujte si na vodárnách. No nic, Radku a Přemku dělejte jak uznáte za vhodné, já s vámi souhlasím. Nikdy se nezavděčíte všem. :-)
odpovědět 25.09.2013 18:31 HH
No lidi, nevím co by jste pořád chtěli. Když se nic nedělalo za prědchozích starostů remcalo se. Ted když se něco dělá zase se remcá. Co je teda dobře?Hřát si prdel na úřadě a nic nedělat a nebo se starat, aby ta Heřmanka nějak vypadala!Vždyt se všude něco obnovuje a vylepšuje, třeba Stříbro, Nýřany, atd. Jenom Heřmanka ta ať vypadá pořád jako za našich dědů. To si asi většina z Vás přeje.
odpovědět 28.09.2013 08:09 HH
Co je prioritní? My potřebujeme čistou vodu, ne rezavé tekoucí cosi. Je to důležitější, než chodníčky, které se dělají pouze v centru, zase okraje. . . . . nic. OÚ má také v náplni starat se o své občany, také i o vovovod, i když svou roli hrají i jiné organizace.
odpovědět 29.09.2013 09:28 s
Co občané. Ty si mohou dělat vůči obci co chtějí? Podívej se na ten nepořádek, co dovedou udělat. Jednodušší je to postavit ke kontejnéru, nebo pohodit do strouhy, než to odvést na OÚ, kde je kontejnér na veškerý komunální odpad.
odpovědět 29.09.2013 20:19 BB
A už jste si stěžovali na nekvalitní vodu na příslušných místech?Já ano a kdybyste sledovali trochu dění v obci, tak víte, že OÚ také. Navíc podniká spoustu kroků k tomu, aby v obci tekla kvalitní a levnější voda. Stačí občas zavítat na zasedání obecního zastupitelstva, kde se vše řeší. Každý považuje za prioritní něco jiného, vy vodu, rodiče dětí (a nejen oni) asi chodníky, jiný zase něco jiného. Jen slepý může tvrdit, že se v obci za posledních 6 let neudělalo nic pro lidi. Bohužel jen Pán bůh by zvládl za tak krátkou dobu a s takovými financemi uspokojit potřeby všech občanů beze zbytku. Navíc, když dohání deficit přechozí "vlády".
odpovědět 30.09.2013 07:39 DD
Dobrý den, každý má jiný žebříček hodnot. Zdraví je jen jedno a oda by se měla řešit už dávno. Je to bolest HH už více jak 30 let. CHodníky budou pěkné, ale všechno má své ale. Neštěžujme si na chyby předchozích a řešme je s nadhledem. Další generace budou řešit chyby naše! Těžko se najde spokojený občan. Co člověk to názor.
odpovědět 30.09.2013 10:32 Spokojený občan
Souhlasím s prioritou zdraví. Voda v obci však není v současné době zdraví škodlivá. Prosím, nerozšiřujte zde paniku!
odpovědět 30.09.2013 19:17 DD
Spokojený občan asi nevaří. Po uvaření vody v konvici se na hladině tvoří zvláštní "útvary". Tady se nešíří panika!
odpovědět 01.10.2013 15:15 H.H
Přesně tak . . . uvařily jste si někdy kafe nebo čaj z vody z kohoutku? Nedá se to pít! Je to hnus. . . . a pokud to tak pijete tak jste zřejmě bez chuti . . . ano je pravda, že si obec stěžovala a vodu řeší, ale až teď když se to nechalo dojíd do takový fáze co je dneska . . . už se bojím tady v té vodě vyprat bílé prádlo . . . tak vlastně k čemu tu vodu máme? Pít se nedá na praní není tak jen na to s ní spláchnout záchod - za takový peníze!
odpovědět 29.10.2013 09:09 M.M.
Dobrý den, docela by mě zajímalo jestli my co bydlíme v bývalých statkových bytovkách (na proti hasičské zbrojnici) bysme neměli vzhledem ke skvělé rekonstrukci Revoluční ulice vyměnit auta za vrtulníky.
odpovědět 01.11.2013 14:42 DD
Kdy budou na stránkách ****bní výsledky v obci? S díky
odpovědět 13.11.2013 22:41 H.H.
Kdo nic nedělá, nic nezkazí. To je plusoví bod pro starostu. Jen doufám že naší malebnou obec moc nezadluží . Aby to nemuseli splácet ještě naše vnoučata.

Vložit komentář

Jsou zakázané jakékoliv vulgární či rasistické výrazy, reklamy apod.
Takové komentáře budou správcem odstraněny.
*
*
napište prosím číslovkou sedmdesát sedm :